Rada Izby Komorniczej w Lublinie informuje, że w dniu 16 lutego 2022r. biuro będzie nieczynne dla interesantów. 

obrazek na stronę 24.12.2021 Boże

III

 Rada Izby Komorniczej w Lublinie informuje, że w dniach 08 - 12 listopada 2021r. biuro będzie nieczynne.

Zrzut ekranu 2

Zrzut ekranu 2021 09 23 140212

orchid 4080258 1920

 Rada Izby Komorniczej w Lublinie informuje, że w dniach 09.08.2021 r. - 16.08.2021 r. biuro będzie nieczynne.

Z A P R O S Z E N I E

 

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie

oraz

Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej

mają zaszczyt zaprosić wszystkich Adwokatów i Aplikantów Adwokackich oraz innych przedstawicieli zawodów prawniczych wraz z bliskimi na

IV Mistrzostwa MTB Prawników o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, które odbędą się w miejscowości Lubenia w ramach Dakar Toyota MTB Lubenia
w dniu 5 września 2021 roku

 

Uczestnicy Mistrzostw rywalizować będą wyłącznie na trasie LAND CRUISER Race – trasa niebieska – o długości 25 km i przewyższeniu 650 m n.p.m.

Skala trudności: 2/5. Trasa poprowadzona w głównie leśnymi, szutrowymi drogami. Na trasie występują w niewielkiej ilości strome zjazdy i podjazdy.
Trasa wymaga dobrego przygotowania fizycznego.
Na trasie ustawione będą 2 bufety (10 km oraz Meta).

W roku 2021 klasyfikacja obejmować będzie wyjątkowo wyłącznie kategorię Open z podziałem na Kobiety i Mężczyzn, bez uwzględniania kategorii wiekowych.

 

Zgłoszeń i opłat należy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej

www.mtblubenia.pl

Rozpoczęcie zapisów – 01.08.2021 roku

W panelu rejestracyjnym w odpowiedniej rubryce należy zgłosić chęć udziału w Klasyfikacji Prawnik, wpisać reprezentowaną Izbę Adwokacką lub instytucję (np. Prokuratura Rejonowa w ..., Sąd Okręgowy w ..., Okręgowa Izba Radców Prawnych w … itp.) oraz numer legitymacji.

Opłata startowa uzależniona jest od daty jej uiszczenia i wynosi:

- 80 zł  (do 2.09.2021);

- 100 zł w dniu zawodów (płatność tylko gotówką).

PROGRAM ZAWODÓW:


ODBIÓR PAKIETÓW i ZAPISY dla wszystkich dystansów:

9:00 – 11:00

START:

11:20 – LAND CRUISER Race

DEKORACJA:

14:00 – LAND CRUISER Race

Niezbędnych informacji udzielać będą adw. Paweł Surmacz (512-293-760, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz adw. Adam Hein (606-748-940,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

            Szczegółowe informacje na temat wyścigu, regulamin oraz link do systemu zgłoszeń znajdują się na stronie internetowej www.mtblubenia.pl .

Do zobaczenia na starcie !

                                                        Za Komitet Organizacyjny

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej                            Prezes Klubu Rowerowego Adwokatury

w Rzeszowie                                                                     Polskiej

adw. Marcin Cichulski                                                        adw. Cezary Lipko

 

 

Ruszyła jubileuszowa edycja konkursu Rising Stars
Młodzi prawnicy walczą o tytuł „Lidera jutra”

Ruszyła X edycja prestiżowego konkursu Rising Stars Prawnicy – Liderzy jutra 2021 organizowanego przez Wolters Kluwer Polska. Kapituła konkursu wyłoni młodych prawników wyróżniających się wiedzą merytoryczną, pracą na rzecz państwa prawa i społeczeństwa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii w pracy.

Konkurs skierowany jest do młodych prawników, którzy nie ukończyli 35. roku życia. Wśród kryteriów oceny znalazły się również działalność pro bono, dbanie o jakość stanowienia i stosowania prawa oraz osiągnięcia naukowe i innowacyjność.

W konkursie Rising Stars biorą udział zarówno prawnicy pracujący w kancelariach, jak i w firmach oraz innych podmiotach (np. w samorządzie terytorialnym czy organizacjach pozarządowych).

Zgłoszenia do 5 września

Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła konkursu wyłoni 35 nominowanych. Następnie jury wybierze 10 laureatów, którzy otrzymają tytuł „Rising Star Prawnika – Lidera jutra 2021”. Jury konkursu zastrzega sobie prawo przyznania 5 nagród specjalnych spośród zgłoszonych kandydatów. Laureatką ubiegłorocznej edycji konkursu została mec. Aleksandra Krawczyk pracująca w kancelarii SDZLEGAL Schindhelm.

Zgłoszenia kandydatów można przesyłać do 5 września 2021 r. Statuetki Rising Stars zostaną wręczone podczas uroczystej gali,która odbędzie się w październiku w Warszawie.

Organizatorem konkursu jest Wolters Kluwer Polska. Patronami medialnymi wydarzenia są serwis Prawo.pl oraz Dziennik Gazeta Prawna.

Regulamin i więcej informacji o konkursie>>

 Rising Stars

Kontakt dla mediów:
Anna Sławatyniec
Kierownik projektów marketingowychWolters Kluwer Legal & Regulatory Poland
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rada Izby Komorniczej w Lublinie informuje, że w dniu 19-04-2021 biuro będzie nieczynne.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Izby Komorniczej w Lublinie rozpocznie się w dniu:

26 marca 2021r. o godz. 10:00

przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość (transmisja głosu), za pośrednictwem platformy POSIEDZENIA.PL

Ze względu na szczególny tryb obrad, należy przygotować urządzenia do odbioru dźwięku (głośniki, słuchawki) oraz mikrofon – niezbędny w przypadku chęci zabrania głosu.

Instrukcja obsługi systemu oraz link do zalogowania się na platformę, zostaną przesłane pocztą elektroniczną na właściwy adres mailowy.

Zgodnie z art. 207 ust. 4 ustawy z dnia 22 marca 2018 r. o komornikach sądowych (Dz. U. z 2020 r. poz. 121 z późn. zm.) obecność na Walnym Zgromadzeniu jest obowiązkowa.

Pobierz komunikat w formacie PDF

Wszystkim Koleżankom i Kolegom Komornikom, Asesorom, Aplikantom i Pracownikom kancelarii komorniczych życzymy zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!

 

Rada Izby Komorniczej w Lublinie